או
בדקו לפי תאריך
Theatre Music Top Recommended

VIVALDIANNO | עיר המראות

VIVALDIANNO - "עיר המראות" בתלת מימד מגיע לישראל היישר מפראג
כשמוסיקה קלאסית נפגשת עם טכנולוגיה. מופע בינלאומי מרהיב, המשלב בתוכו מוסיקה, בלט ותיאטרון בהשתתפות וירטואוזים מעולם המוסיקה הקלאסית.

 ★★ המופע בדיבוב לעברית ומתאים לכל המשפחה ★★

מבצע מיוחד לחברי מועדון המנויים של ידיעות אחרונות
במסגרת המבצע ייהנו מנויי ידיעות אחרונות מכרטיסים מוזלים
50 ש"ח הנחה ברכישת כרטיס כניסה בכל רמות המחיר
לצורך קבלת ההטבה לאחר בחירת המושבים, בשלב הרכישה, יש להזין במקום המתאים את מספר תעודת הזהות של בעל המנוי.

מבצע ללקוחות Cal
הנחה של 50 ש"ח בכל רמות המחיר
לצורך קבלת ההטבה יש לבחור את המושבים ההרצויים ורק לאחר מכן לבחור בהטבה הנדרשת (מבצע ללקוחות Cal) כדי לקבל את סכום הרכישה המתאים ולשלם בכרטיס Cal.

"ויוואלדיאנו - עיר המראות" הינו מופע ייחודי ומרהיב לכל המשפחה המשלב בתוכו מוסיקה קלאסית ורוק עם מחול מודרני ותיאטרון. המופע פורש את תולדות חייו של מלחין הבארוק המבריק, אנטוניו ויוואלדי, על תקוותיו ואכזבותיו. יצירותיו האלמותיות מתעוררות מחדש בעידן המודרני בהקרנה מיוחדת של הדמיית התלת מימד על מסכי ענק שקופים למחצה בשילוב מסכי לד אחוריים ובליווי קריינות של סיפור העלילה לאורך כל המופע. אפקט התלת מימד הכולל מוסיקה קלאסית ורוק בשילוב אפקטים של אנימציה ותוספת מפתיעה של להקת בלט בתלבושות זכוכית,יוצרים חוויה ויזואלית יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

מאחורי המופע המורכב והמושקע עומד צוות אמנים מנוסה בראשם יוצר המופע והמפיק, מייקל דבוז'ק, אמן האנימציה היפני,קוסוקה סוגימוטה, ווירטואוזיים בינלאומיים של המוזיקה הקלאסית העכשווית בהם הכנר הנחשב ירוסלב סווצ'ני, אנה מלינריקובה, טרזי קובלובה, יירי יאנוש, דיויד פאבליק, מירקה מלצרובה, קרלוס זגארה, וולדו אולריך וכן, את רביעיית הרולד הכפולה.

יוצר המופע והמפיק, מייקל דבוז'ק - "ויוואלדיאנו - עיר המראות", הוא פרויקט ייחודי בו הכול מופלא: הקומפוזיציה, קבוצת היוצרים, הגשמת רעיונות חדשים ולא שגרתיים וכמובן להקת הכוכבים - מוזיקאים, המקיימים את המופע"

When & Where

Heichal Hatarbut - Charles Bronfman Auditorium
Enough tickets
Friday
03.1113:30
Heichal Hatarbut - Charles Bronfman Auditorium
Enough tickets
Friday
03.1120:30

Video