או
בדקו לפי תאריך
מוזיקה

ניקוס ורטיס מארח את שלומי שבת

ניקוס ורטיס, הזמר היווני המצליח בעולם יגיע בקיץ הקרוב להופעה אחת  ב-21 ביוני בהיכל הספורט מנורה מבטחים. ורטיס  יגיע מלווה בנגניו ויבצע את מיטב להיטים וכן שירים מאלבומו החדש שיצא לאור בחודש דצמבר 2017.
ורטיס הזמין את שלומי שבת להתארח במופע בשל החיבור העמוק של כל אחד מהם למוסיקה היוונית. השניים יבצעו יחד שירים וביצועים חדשים ומיוחדים להופעה.

הקשר של ורטיס עם הקהל הישראלי החל ב-2011 ומאז חזר והופיע בארץ מספר פעמים. בשנה שעברה קיים מופע בהיכל מנורה מבטחים בו אירח את עידן רייכל ובקיץ הקרוב יחזור כאמור בפעם השישית.
ניקוס החל את דרכו המוזיקלית בגיל 15 במועדונים קטנים ולאחר יציאת אלבום הבכורה שלו ב- 2003, הפך במהרה לכוכב ענק, שאלבומיו נמכרים במיליוני עותקים ברחבי העולם. מופיע דרך קבע  במועדון הלילה orama בסלונקי ובמועדון Yaton באתונה , הופעותיו הן תמיד SOLD OUT. המועדונים האלה מהווים מוקד עלייה לרגל לישראליים רבים המגיעים במיוחד ליוון בכדי לצפות בזמר יווני הכי אהוב בישראל.

רבים משיריו של ורטיס תורגמו לעברית והפכו ללהיטים, ביניהם: "זה אני", "כשאת איתו", "פעם בחיים", "עולם אפור", "אם תחכי לי" ועוד רבים.  באלבומו האחרון, כלל ורטיס את השיר שחיבר  "מאוהב" ללחן  של עידן רייכל "שאריות של החיים", שיר שנולד כתוצאה משיתוף פעולה של השניים.

הטבה ללקוחות ישראכרט
50 ש"ח הנחה לכרטיס בכל רמות המחיר
על מנת לממש את ההטבה יש להוריד קוד קופון מאתר ישראכרט
למעבר לאתר ישראכרט לחץ כאן>

מתי והיכן

היכל הספורט מנורה מבטחים
יש עדיין כרטיסים
יום חמישי
21.0620:30

עוד מידע

  • 2

סל קניות

ערוך